מה לבחור – טפטים לעיצוב חדר הילדים או דווקא ציורי קיר?

MBart ציורי קיר
ציורי קיר לחדרי לילדים
תוכן עניינים

אין ספק כי העיצוב של הבית משפיע רבות על איך שאנחנו חשים, תופסים ומרגישים את הבית שלנו. כשמדובר בעיצוב קירות הבית, יש כמה אופציות העומדות בפניכם, ביניהן גם טפטים לקירות, ציורי קיר בהתאמה אישית לבית ולמשרד, צביעת חדר ילדים ועוד.

כשאומרים את המילים "עיצוב חדר ילדים", באותה נשימה אפשר גם להזכיר צביעת החדר, התקנת טפטים, הדבקת מדבקות בגדלים שונים ועוד. יחד עם זאת, אנשים רבים בוחרים גם להזמין אומנים המציירים ציורי קיר בהזמנה והתאמה אישית לגמרי.

אם מדובר באומן ציורי קיר מומלץ ומוכשר, הוא יהיה מסוגל לצייר לכם כל ציור שתבקשו על הקיר שלכם. ציורי קיר אם אופציה מופלאה עבור חדרי ילדים, ויש גם אנשים הבוחרים להתקין טפטים שלמים על קירות חדר הילדים שלהם. טפטים לחדר הילדים יגיעו בדרך כלל בשלל עיצובים מרהיבים הכוללים גם דמויות קומיקס, עיצובים קלאסיים של סרטי דיסני ועוד. 

טפט לחדר של הילד או ציור קיר? 

הבחירה בין טפטים לעיצוב חדר הילדים לבין ציור קיר בהתאמה היא בהחלט קשה, ובסופו של דבר רבות תלוי בתקציב שלכם, באיכות העבודה שאתם מצפים לראות על הקיר ובעוד פרט אחד חשוב – איזו דוגמה אתם מעוניינים "להלביש" על הקיר של הילד?

במקרים מסוימים, אנשים מבקשים ציורי קיר בדוגמאות שפשוט לא ניתן להשיג אצל חנויות טפטים. אנשים רבים בוחרים לשלב בין התקנת טפטים לחדר ילדים לבין ציורי קיר בחדר הילדים, וזו בהחלט בחירה מצוינת  עבור עיצוב עם TWIST אמיתי. אם אינכם בטוחים באיזה ציור קיר מומלץ לבחור, הרי שמומלץ לזכור כי אין דבר כזה "מומלץ" כשמדובר בציורי קיר וטפטים. הגבול הוא הדמיון שלכם, ותוכלו תמיד ליצור קירות יפהפיים בשיתוף רצונותיו של הילד. 

משנים תפיסה – קיר הוא משטח עבודה

בין אם אתם בוחרים להתקין טפטים בחדרי הילדים, או שמא מבצעים הזמנה אישית של ציור קיר על ידי אומן קירות, אתם בכל מקרה מבצעים החלטה נבונה לטעמנו. אין ספק, ישנם אנשים הבוחרים להשאיר את קירות הבית לבנים ועירומים וזה על הכיפאק, אך כדאי לנסות לשנות תפיסה בכל הנוגע לקירות הבית, ובמיוחד בכל הקשור לקירות חדר הילדים.

רבות כבר דובר על כך כי חדר הילדים צריך להיות מסקרן, מושך, יוצר עניין, מגרה אינטלקט, מפתח חשיבה ודמיון ועוד. אפשר להמשיך לדבר עד מחר, על כמה חשוב ליצור עניין מגרה דמיון וחשיבה בחדר הילדים, וכדאי להתעניין לגבי האפשרויות העומדות בפניכם. קשטו, צבעו ועצבו את קירות הילדים תוך שיתוף מלא של הילד בתהליך.  

התוכן נכתב על ידי צוות האתר mbartstudio.com כל התוכן מגיע ממקורות שאפשר לסמוך עליהם, כדי לתת לכם הגולשים את הידע הרצוי בנושא ציורי קיר.

מאמרים נוספים בנושא:

תגיות:
עיצוב חדר ילדים
ציורים לילדים ונוער
עיצוב קיר חדר ילדים שכיף להיות בו

חדר הילדים הוא החדר שהכי כיף להשקיע בו. חדר הילדים הוא המקום הכי ענוג, הכי רך והכי נוגע ללב משאר החללים בבית. הדבר הזה יהיה ויישאר נכון אך ורק אם אכן תהפכו את החדר הזה לרך ענוג ונוגע ללב…

קרא עוד »
הגיע הזמן לעצב את החדר?

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ציורי קיר מלאו את הטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

כתובת
פרטי יצירת קשר