איך להפתיע את ילדי הגן לקראת השנה החדשה

MBart ציורי קיר
ציורי קיר על פח ברזל
תוכן עניינים

אם אתם כמו רוב ההורים מעוניינים להפתיע את הילד שלכם שזה עתה מתחיל את השנה החדשה בגן הילדים, בוודאי תשמחו לקרוא שכיום יש היצע גדול של מתנות אשר יגרום לחיוך רחב אצל ילדכם.

לעומת זאת אם אתן גננות אשר מעוניינות להפתיע את ילדי הגן שלכם וזאת לקראת פתיחתה של השנה החדשה בגג, בוודאי תופתעו לקרוא אודות הרעיונות החדשים למתנות גן ביום הראשון לשנה החדשה: ממתנות חינוכיות ועד מתנות המעודדות את התפתחות המוטוריקה של הילד ואת היצירתיות שלו.

מעוניינים לדעת מה ההיצע העומד לרשותכם, התחילו לקרוא.

גננות – כיצד תוכלו להפתיע את ילדי הגן ? 

יש מבחר מתנות לגני ילדים. כאן מדובר על מתנות כמותיות במחירים סמליים המותאמות לגיל ילדי הגן. המשותף לכל המתנות הוא שהן כוללות את השמות של ילדי הגן ומעודדות פיתוח היצירתיות של ילדי הגן וחשיבה לוגית. ילד המקבל מתנה הכוללת את שמו חש שהוא חלק מהמקום בו העניקו לו את המתנה.האפשרויות המככבות הן:

  • חוברות צביעה עם שם הילד – היצע רחב של חוברות צביעה המיועדים לבנים ובנות במחירים המתאים לכל גן. כאן תוכלו להחליט האם אתן מעוניינות לקנות לבנות  הגן חוברות צביעה של הממלכה הקסומה של שני, החברים של מאור, חוברת המספרים של עדי וחוברות נוספות אשר מלמדות את ילדות הגן כיצד לכתוב ספרות, אודות סוגים שונים של חיות ועוד. בנוסף, ניתן לבחור חוברות צביעה המתאימות לבנים, כאשר בכל חוברת מככב שם הילד או הילדה לה ניתנת החוברת וכל ילד מקבל מארז של 6 צבעים עם החוברות. בהחלטה הפתעה נעימה.
  • פאזלים עם שם הילד – בדומה לחוברות הצביעה גם כאן בכל פאזל יופיע שם הילד הנכלל בכיתת הגן. ניתן לבחור פאזלים בהתאם לנושאי עניין בקרב הילדים, כמו למשל פאזל 'המדריך לגלקסיה' הכולל את כל הקשור אל הגלקסיה, אם הכוונה היא אל שמש, ירח, כוכבי לכת, מעבורת חלל ועוד. אפשרויות נוספות הן פאזל עבודות בכביש הכולל טרקטור, מנוף, שילוט מתאים לעבודות בכביש, תמרורים שונים ועוד. קיים היצע גדול ומגוון.
  • ספרים עם שם הילד – בכל ספר מופיע שם של ילד אחר. הספרים עוסקים בנושאים הרלוונטיים לגילאי הגן, כמו למשל ספר על ילד שעולה לכיתה א' (אידיאלי לגן חובה), ספר ובו מתואר טיול בגן חיות, ספר ובו תיאור של מקומות שונים בישראל ועוד.

אפשרות נוספת של מתנה מפתיעה היא ציור או ציורי קיר בגן הילדים. כאן הגננת יכולה להזמין אמן שיצייר ציור קטן ועד ציור גדול על אחד מקירות הגן. הציור יכלול דמות או דמויות אהודות על ילדי הגן (דמות מספרי האגדות, מסרטים מצויירים, מסרטי קולנוע ועוד). בהחלט הפתעה מפתיעה! ומה לגבי מתנות מפנקות של ההורים לילדיהם לקראת השנה החדשה? בדומה לגננת גם ההורה יכול לשכור את שירותיו של אמן ציורי הקיר על מנת שיצייר את הדמות האהודה על הילד על קיר חדרו או לקנות לילד מנורת לילה עליה מתנוסס שמו, כירבולית מפנקת עם שם הילד ועוד. שתהיה שנה מוצלחת לכל ילדי ישראל!

התוכן נכתב על ידי צוות האתר mbartstudio.com כל התוכן מגיע ממקורות שאפשר לסמוך עליהם, כדי לתת לכם הגולשים את הידע הרצוי בנושא ציורי קיר.
עיצוב חדר ילדים
ציורים לילדים ונוער
עיצוב קיר חדר ילדים שכיף להיות בו

חדר הילדים הוא החדר שהכי כיף להשקיע בו. חדר הילדים הוא המקום הכי ענוג, הכי רך והכי נוגע ללב משאר החללים בבית. הדבר הזה יהיה ויישאר נכון אך ורק אם אכן תהפכו את החדר הזה לרך ענוג ונוגע ללב…

קרא עוד »
הגיע הזמן לעצב את החדר?

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ציורי קיר מלאו את הטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

כתובת
פרטי יצירת קשר