ציורי גרפיטי

MBart ציורי קיר

עיצוב קירות עם גרפיטי

בגדול גרפיטי זה כתובת על קירות שבאה לתת עמדה כל שהיא שזה נובע מוונדליזם. 

אך גם כאן הגיעו האומנים והפכו את הוונדליזם הזה לאומנות יפה ברחוב שאומני רחוב עושים כדי לפרסם את שמם בלי רשות בעלי הרכוש, כיום התפיסה לגבי ציורי גרפיטי היא שונה לחלוטין זה בהחלט אומנות שרק צייר קירות יכול לבצע, וכבר משלמים לציירים לעשות ציור גרפיטי על קירות.

דוגמאות של ציורי גרפיטי על קירות:

מה תווך המחירים של ציור גרפיטי על קירות?

בציור גרפיטי זה מאוד שונה תווך המחירים בין ציור גרפיטי בתוך הבית בחדר הילדים לבין ציור גרפיטי על מבנה חיצוני, מאחר שכאן כבר נכנס האלמנט של תנאי השטח גובה וכו'.

תווך המחירים לציור גרפיטי בתוך הבית: בין 800 – 1500 ₪.

אם אתם רוצים לראות עוד מחירים תעברו למחירון ציורי קיר שלנו.

איזה מסר מעבירים בציור גרפיטי?

קריקטורה או קשיחות? זה לא משנה העיקר לנסות להעביר מסר כל שהוא לקיר, ובעיקר הכי חשוב בגרפיטי זה הכיתוב והאם לכתוב בעברית או באנגלית? המלצה שלי שברור באנגלית זה עולם אחר, תבדקו כמה פונטים יש לכם במחשב בעברית וכמה יש לכם באנגלית, ומה לעשות שזה נראה יותר טוב.

בקיצור תחשבו קצת מעבר ל"שם" של הילד וציור קטן, כמו לבחור קעקוע צריך לחשוב מה המסר שישאלו אתכם מה ציירתם על הקיר יהיה לכם מה לספר.

סוגים שונים של גרפיטי על קירות:

למה כדאי לכם לבחור בחברת MBart

אנו בחברת MBart מתמחים בעיצוב קירות על ידי ציורים ברמה גבוהה, הציורים שלנו מחזיקים מעמד על הקיר למשך שנים ארוכות מאוד, אנחנו לא מתפשרים על האיכות.

רוצים לברר איזה ציור הכי מתאים לכם, אתם יותר ממוזמנים לחייג עכשיו ולקבל מענה אדיב ומקצועי, אנו נעזור לכם לבחור את העיצוב הכי טוב לכם וגם ניתן לכם כבר בסיום השיחה הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, אז חייגו עכשיו או השאירו לנו פרטים ואנחנו נחזור אליכם.

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיידית
עבור ציורי גרפיטי

מאמרים אחרונים

הגיע הזמן לעצב את החדר?

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ציורי קיר מלאו את הטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

כתובת
פרטי יצירת קשר