הטרנד החדש: ציורי קיר למשרדים

MBart ציורי קיר
ציורי קיר לעסקים
תוכן עניינים

נסו רגע להתייחס לקירות המשרדים שלכם כאל בד קנבס חלק. האפשרויות למילוי הבד בצבע ובצורה הן אינסופיות. הטרנד האחרון הוא לנצל את שטח הקיר לציור ענק לפי בחירתכם.

ניתן היום למצוא ציורי קיר כחלק מתכנון ועיצוב משרדים בכול הקמפוסים של ענקיות ההיי טק כמו Spotify, Airbnb ו-Google.

ציורי הקיר שמוזמנים מציירים מוכשרים שיכולים לצייר כל ציור שרק אפשר לדמיין, יוסיפו טאץ׳ מודרני לכול תכנון משרדים סטנדרטי. כשציור הקיר שואב השראה מהגרפיטי ברחוב, הוא משתלב עד מהרה ובאופן מעולה בחלל האורבני העכשווי. 

אתם חושבים אולי שמדובר בטרנד חדשני וצעיר, אבל ציורי קיר הם סוג של אומנות עתיקה. מציורי המערות הפרהיסטוריים ועד לתקרות הקפלה הסיסטינית – ציורי הקיר היו מאז ומתמיד אמצעי לספר סיפור באופן חזותי.

אם שיפצתם, או שאתם עומדים לשפץ, את המשרדים שלכם, הנה כמה סיבות שיבהירו לכם למה כדאי לכלול לפחות ציור קיר אחד בסביבת העבודה שלכם

1.. ציורי קיר מציעים עיצוב אנרגטי באופן מידי

אם אתם יכולים לבצע רק שינוי אחד בעיצוב המשרד שלכם כדי להשיג את השיפור הגדול ביותר האפשרי – הוסיפו קיר מצויר. 

בין אם המשרד שלכם הוא חלל פתוח; אשכולות של שולחנות מחשב; חדר ישיבות צפוף ללא חלונות או שיש בו מסדרון עלוב – בכול הנסיבות הללו תוספת פשוטה של ציור קיר תשפר דרמטית את המרחב. ציורי קיר מוסיפים עניין ויזואלי, דינמי ובכך מגבירים את האנרגטיות של החלל. 

2.. ציורי קיר יכולים למקסם את מרחב חלל העבודה

במשרד שלכם אין הרבה מקום להוספת קישוטים? אל דאגה. אם יש לכם קירות חשופים, יש לכם גם מקום לציור קיר.

ציורי קיר לא תופסים שטח מהרצפה, הם לא חוסמים את התנועה או את שקעי החשמל, והם גם לא חוסמים את איתות ה-Wi-Fi או התאורה הטבעית. אז אם שטח המשרדים נראה ריק מדי, ציור קיר יעזור לכם ליצור תחושה של חלל עם כוונה.

3. ציורי קיר מציגים לראווה את המותג שלכם

ציורי הקיר המפורטים שימשו לאורך ההיסטוריה את הרצון: 

  • לספר סיפור (חשבו על ציורי הקיר בקתדרלות) 
  • לסמל זהות (חשבו על הגרפיטי ברחובות העיר)

לכן, ציור קיר הוא הדרך המושלמת לספר את הסיפור שמאחורי המותג שלכם.

ציור קיר במשרד – אשר מוצג בצורה בולטת ומתאר באופן יצירתי את צבעי החברה, את המותג ואת ערכי החברה שלכם – יכול לשמש כתזכורת יומיומית ליעדי החברה ולהפיח חיים בתרבות הארגונית שלכם.

4. ציורי קיר יכולים להגביר את שביעות הרצון את פריון העובדים

מכיוון שרבים מאיתנו מבלים כל יום שעות רבות בעבודה, זה לא מפתיע שאנשים מעדיפים לעבוד בסביבת עבודה מושכת, נוחה ומעוצבת היטב.

מחקרים רבים קושרים בין עיצוב מקום העבודה לבין נוכחותן של יצירות אמנות, וטוענים כי הפרודוקטיביות של העובדים ושביעות הרצון שלהם עולה ככול שעיצוב מקום העבודה הוא מושך יותר. 

ציורי קיר יכולים למלא תפקיד נכבד בשיפור התחושה הכללית בסביבת העבודה שלכם, כי הם תורמים ליצירת צוות עובדים שמח, מרוצה ופורה יותר.

5. ציורי קיר יכולים לעזור לכם לגייס כוח אדם מוכשר

מעבר לכך שציורי קיר מסוגלים לשמש כמקור יומיומי למוטיבציה, ציורים אטרקטיביים במשרד יכולים להעניק גם לעובד פוטנציאלי רגשות חמים כלפי החברה שלכם. 

כאשר המשרד כולל קיר מצויר מושך, הרושם שנוצר הוא שלחברה יש תחושה ברורה של זהות מותגית. רושם זה משפיע גם על מועמדים שאתם מנסים לגייס לחברה.

6. ציורי קיר מצריכים תחזוקה נמוכה

למעשה, העבודה שלכם מסתיימת מיד לאחר שהקיר המצויר ניצב במלוא הדרו במקומו. 

  • שלא כמו הטיפול הנדרש בצמחים, ציורי קיר לא ינבלו אם אף אחד לא ישקה אותם. 
  • שלא כמו כריות בלובי, הם לא יוכתמו ויתבלו במהירות. 
  • בניגוד לאומנות התלויה על הקיר ולפסלים העומדים על המדפים, לא צריך לנקות אבק מהקיר המצויר. 
  • ובניגוד לשולחן הכדורגל העומד לרשות העובדים היוצאים להפסקה, ציור קיר לא יגרום למריבות ולוויכוחים ביניהם.

7. ציורי קיר הם ידידותיים לשינויים

לאחר סבב של גיוס עובדים, ייתכן שיהיה עליכם להזיז כמה רהיטים כדי לפנות מקום לעובדים החדשים. אבל קיר מצויר מציע לכם מתקן קבוע שאף פעם לא מפריע. הוא יכול להישאר במקומו גם כשכוח העבודה שלכם גדל, וצריך לסדר מחדש את פריסת הריהוט במשרד.

התוכן נכתב על ידי צוות האתר mbartstudio.com כל התוכן מגיע ממקורות שאפשר לסמוך עליהם, כדי לתת לכם הגולשים את הידע הרצוי בנושא ציורי קיר.

מאמרים נוספים בנושא:

ציורי קיר לעסקים
עיצוב קירות לעסקים
בחירת צבעים לציור הקיר בעסק

לצבעים יש כוח להשפיע על נפשו של אדם. הם יכולים לעורר שמחה, יצירתיות ומוטיבציה, אבל גם לדכא ולצמצם את התפוקה של העובדים. ההשפעה של הצבעים

קרא עוד »
ציורי קיר לעסקים
עיצוב קירות לעסקים
ציורים על קירות לעסקים

אדם הזקוק לשירותיו של עורך דין בדרך כלל ידמיין משרד יוקרתי עם כסאות עור ושולחנות עץ כבדים שאת מסדרונותיו ממלאים דממה, יראה וארונות של ספרי

קרא עוד »
הגיע הזמן לעצב את החדר?

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ציורי קיר מלאו את הטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

כתובת
פרטי יצירת קשר