ציורי קיר בדירה מושכרת

MBart ציורי קיר
תוכן עניינים

לא פעם ולא פעמיים נתקלתי באנשים שמאוד רוצים ליצור חלל יותר יפה בבית שלהם אבל הם מתלבטים מהסיבה שהבית הוא לא שלהם והם חוששים שבעל הדירה לא ירצה את הציור וכו' אז השאלה שלהם היא בעצם "האם הקיר יכול לחזור להיות כמו שהוא היה לפני הציור בזמן שנרצה לעזוב את הדירה?"

תשובה חד משמעית.

כן. על ידי הוספת שכבת צבע לבן על הציור קיר, הציור יעלם והקיר יחזור לקדמותו מבלי שום היכר שפעם היה שם ציור ענק וצבעוני. מקרה כזה קרה לי לאחרונה אצל זוג שגרו בדירות להשכרה בהרצליה ליד הים.

כמה יתרונות מרכזיים שישכנעו גם אתכם לעשות ציור קיר

דבר ראשון ציור קיר הוא מגדיל את החדר. ציור קיר גורם לתחושה של מרחב גדול שבא לך פשוט להיכנס לתוך הציור.

כמו הרבה אנשים אני מאמין שגם אתם רוצים לתת עיצוב ייחודי לבית שלכם, אין מישהו שלא היה רוצה לחזור לבית נקי ומסודר שנותן לו תחושה ביתית. אז הדרך המעניינית ביותר ליצור את האווירה הזאת היא ציורי קיר. הרבה אנשים מעדיפים לקנות תמונות או איזה מדבקה באיביי, אבל יש דרך הרבה הרבה יותר מיוחדת שיכולה לעשות מהבית שלכם מקום קסום, היא נקראית – ציור קיר. (לחצו כאן אם אתם רוצים לראות מחירים)

שוברים את השגרה

בואו נדבר על זה שנייה, הרגע הזה ששני ההורים מאחדים כוחות אחרי יום מתיש, תופסים את עצמם בידיים ונכנסים בכל הכוח למבצע שחוזר על עצמו כל יום מחדש – מבצע הרדמת הילדים.

כל יום מחדש ממש כמו בתסריט. אוכלים ארוחת ערב, רואים סרט קצר ונחמד .. ואז.. ואז הדרמה האמתית מתחילה. מלחמות עם הילדים להיכנס למקלחת, מלחמות להוציא את הילדים מהמקלחת, ואז להלביש אותם בפיג'מה ולהכניס למיטה ולקרוא להם סיפור. ואז עוד סיפור. ועוד סיפור כי הם לא נרדמים. דמיינו לכם, שהילד שלכם יתרגש ללכת לישון. הוא יתקלח מהר, תקראו לו סיפור ואז הוא יבקש מכם ללכת כי הוא רוצה להתבונן בציור קיר.

במהלך כל היום הילדים שלנו מוקפים בדמויות ואנימציות מספרים ומסרטים, לכל אחד יש את הפייבוריטים.. הרבה הבנים מעריצים את סופרמן והבנות לרוב את אלזה.. ודמויות שכמעט ולא שנויות במחלוקת הן מואנה וחבריה ופו הדוב. דמיינו איזה חלום זה בשביל הילד שלכם ללכת לישון עם הדמות שהוא סובב סביבה במשך היום ומדבר עליה כל כך כשהיא מצוירת לו על הקיר. שוכב על המיטה, מסתכל, מתבונן בכל הפריטים הקטנים, ונהנה מיצירת מופת מושלמת ברגעים שהוא נרדם לישון. בזמן הזה הוא מדמיין דברים, אולי דמויות זזות, אולי את עצמו בתוך הסצנה, העיקר – הדמויות האהובות מלטפות ומלוות אותו ללילה שלו.

דמיינו לכם איזה חלום.

התוכן נכתב על ידי צוות האתר mbartstudio.com כל התוכן מגיע ממקורות שאפשר לסמוך עליהם, כדי לתת לכם הגולשים את הידע הרצוי בנושא ציורי קיר.

מאמרים נוספים בנושא: , ,

תגיות:
הגיע הזמן לעצב את החדר?

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ציורי קיר מלאו את הטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

כתובת
פרטי יצירת קשר