תקנון האתר ותנאי שימוש

MBart ציורי קיר

ברוכים הבאים לאתר MBart ציורי קיר. אתר זה מציג אומנות של ציורי קיר, מציג אומנים וציירי קירות, ומאפשר להזמין שירותי ציורי קירות לבית, לחדרי שינה, למוסדות חינוך ועוד. הגלישה והשימוש באתר כפופים לתנאים ולהוראות המפורטים להלן. כל גלישה או שימוש באתר מהווים הסכמה לתנאים אלה.

1. כללי
השימוש באתר זה, על תכניו והשירותים המוצעים בו, מוצע לכם בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה.

2. תוכן האתר
האתר מציג ציורי קיר, אומנים וציירי קירות, ומאפשר להזמין שירותי ציורי קיר שונים. כל הציורים המוצגים באתר מהווים תיק עבודות של האומנים והציירים שעובדים או שעבדו בעבר עם האתר חלק מהציורים נוצרו ע״י בינה מלאכותית. אין לראות בתמונות המוצגות באתר כהתחייבות מצדנו לביצוע עבודה זהה או דומה לזו המוצגת.

3. הזמנת שירותים
הזמנת שירותים באתר אפשרית על ידי מילוי פרטים בטופס המיועד לכך באתר או על ידי יצירת קשר טלפוני. לאחר קבלת הפרטים, נציג מטעמנו יחזור אליכם להתאים את הציור הנדרש ולהציע הצעת מחיר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תנאי ההצעה והשירות בהתאם לצרכים ולדרישות הפרויקט. כל ההצעות מחיר המוגשות ללקוח הן מותנות ואינן מהוות התחייבות סופית מצדנו.

4. זכויות יוצרים וקניין רוחני
כל התכנים המוצגים באתר, לרבות טקסטים, תמונות, גרפיקה, עיצובים, רעיונות וכדומה, מוגנים על פי דיני זכויות יוצרים וקניין רוחני. חל איסור מוחלט להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם או לעשות שימוש בתכנים כלשהם מהאתר ללא אישור מראש ובכתב מאיתנו. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלו שמורות לנו או לאומנים המיוצגים באתר. הפרה של תנאים אלה עלולה להוביל לנקיטת צעדים משפטיים כנגד המפר.

5. אחריות
האתר אינו נושא באחריות לנזקים ישירים או עקיפים שנגרמו כתוצאה משימוש באתר או מהסתמכות על המידע המוצג בו. אנו איננו אחראים לנכונות, לדיוק ולשלמות המידע המוצג באתר. כל השימוש באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן ולשנות את תכני האתר מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

6. פרטיות
אנו מכבדים את פרטיות המשתמשים באתר. כל מידע שנמסר על ידי המשתמשים באתר יישמר בסודיות ולא יועבר לצד שלישי ללא הסכמת המשתמש, אלא אם כן נדרש על פי דין. אנו מתחייבים לעשות שימוש במידע שנמסר על ידי המשתמשים אך ורק לצורך יצירת קשר ומתן השירותים המבוקשים. המשתמש מסכים כי הפניות באתר מועברות ישירות אל האומנים שעובדים עם האתר, והם אלו שיוצרים קשר עם המשתמשים ומספקים הצעת מחיר.

7. שינויים באתר ובתקנון
אנו רשאים לשנות את תנאי השימוש באתר ואת התקנון בכל עת וללא הודעה מוקדמת. השינויים ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. המשך השימוש באתר לאחר פרסום השינויים מהווה הסכמה לתנאים המעודכנים. כמו כן, אנו רשאים לשנות או להפסיק את פעילות האתר, כולו או חלקו, בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

8. יצירת קשר
לכל שאלה או הבהרה לגבי תנאי השימוש והתקנון, ניתן ליצור קשר עימנו בדוא"ל: [email protected] או בטלפון: 077-997-4611. נציגי האתר ישמחו לסייע ולענות על כל שאלה או הבהרה.

תודה שבחרתם ב-MBart ציורי קיר!

הגיע הזמן לעצב את החדר?

כדי לקבל הצעת מחיר עבור ציורי קיר מלאו את הטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

כתובת
פרטי יצירת קשר